Nucené, nenucené volno… nový blog

• Pořád jsem přemýšlela zda-li se opět vrátit k psaní blogu, co Vám budu povídat času moc není. Příprava na závody zabere spoustu času, vše kolem práce a osobních starostí (Silvie výmluvy). Ale zase si říkám, že mi vždy blog dělal radost a tvoření1510532_10203277556727784_6585533138997177795_n nových receptů,16507_482911318513987_7552742372462812313_n sem tam něco uvědomělého napsat není zas tak špatné a vždy se chvíle času najde. A kdy jindy se do toho pustit, když né teď? Zrovna mě k tomu přispěly i okolnosti, kdy asi po 5 letech mám naprosté volno od tréninků, kardia a jiných činností. Taková ta plánovaná, neplánovaná operace. Proč to píšu tak složitě? Protože v tomto případě to trošku komplikovanější bylo. Před 5 lety jsem podstoupila augmentaci prsou, nebylo to vůbec kvůli závodům, sportu nebo někomu, bylo to čistě jen kvůli sobě. Moje prsa po porodu a následném kojení prostě a jednoduše nebyla to, co bych chtěla mít (spíše tam nic nebylo ,o)). Vše vypadalo skvěle, dobře naplánováno…ale… neměla jsem ani ponětí co bude následovat potom. Špatně zvolené uložení implantátu, typ implantátu, poškozený prsní sval (který mě po celých pět let pronásledoval a docela bolel) o vizuální stránce po vyrýsování na závody ani nemluvím. Po čase se mi utvořila i kapsula a implantáty jsem měla na obou stranách přetočené, bylo to celé opravdu zlé. Nevím zda-li je v této době ještě normální, že Vám dají každý implantát z jiné série, ale to už je pro zakončení pekla vše. Proto bych ráda apelovala na to, dávejte si opravdu pozor, do kterých rukou se svěřujete. Nyní jsem tedy po reoperaci u pana doktora Patrika Paulise, který je opravdu špičkou ve svém oboru. Přístup, jednání, lidskost a velké estetické vnímání ho dělá opravdovou kapacitou. Pro mě bylo velmi důležité vrátit mi do původního stavu, utržený prsní sval, který se mu podařilo zachránit, což jsem velmi ráda. Pan doktor mi navrhl uplně jiný typ a velikost implantátu, tak stejně i jiné uložení. Věřím, že to byla nejlepší volba, kterou jsem mohla i na doporučení svých kamarádek Sabinky a Olivie udělat. Tím pádem se nabízí druhá stránka věci, co závody? Přípravu na jarní sezónu jsem díky operaci ukončila a vrhnu se do přípravy na podzim nebo nadcházející jaro. Teď je pro mě prioritou být v pořádku, připravit své závodnice a začít se věnovat pořádně klientům, sponzorům a rodině.
• Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně augmentace, reoperace, nebo dotazy na operaci, kterou jsem podstoupila u pana doktora Paulise, ráda Vám vše zodpovím.

• Přeji pohodový den ,o) Silvie

Reklamy
Označeno tagem , , ,

2 thoughts on “Nucené, nenucené volno… nový blog

 1. Lucie napsal:

  Hezky den Silvi. Dekuji za tento článek. Ja sw po 12letech rozhoupala a půjdu take na augmentaci. Stale zvažují jaký implantát, kam ho vložit a hlavne ke komu jit. Mohu se zeptat, jake jet mela implantáty predtim a jake mate ted?(myslim jakou značku, velikost a kam jsou umístěny)?

  Moc moc dekuji a přeji at jste spokojena!

  Lucie

  To se mi líbí

 2. Týna napsal:

  Ahoj Silvinko, napiš prosím rozdíly v uložení a typu implantátu před a po…vím o spoustě holek, které měly problémy a šly na reopku, ale už jsem se nedozvěděla, co měly předtím a co mají teď :/ Děkuji :*

  To se mi líbí

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

Reklamy
%d bloggers like this: